رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


 • شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 19 August
  تبریز لطیف
  ٢٨(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۵.۵٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۵٠(in)
اوقات شرعی

در جلسه اخیر گروهی از حامیان رژیم صهیونیستی در نیویورک سلطنت‌طلبان نیز شرکت کردند و به خاطر فعالیت‌های به‌اصطلاح حقوق بشری خود جایزه دریافت کردند. در این مراسم که در واقع یادبودی برای حادثه هلوکاست بود در کنار چهره‌های سرشناس صهیونیست همچون خاخام شامولی از فعالان مخالف توافق هسته‌ای با ایران، شلدون ادلسون میلیاردر معروف […]

در جلسه اخیر گروهی از حامیان رژیم صهیونیستی در نیویورک سلطنت‌طلبان نیز شرکت کردند و به خاطر فعالیت‌های به‌اصطلاح حقوق بشری خود جایزه دریافت کردند.
در این مراسم که در واقع یادبودی برای حادثه هلوکاست بود در کنار چهره‌های سرشناس صهیونیست همچون خاخام شامولی از فعالان مخالف توافق هسته‌ای با ایران، شلدون ادلسون میلیاردر معروف که یک بار در مخالفت با مذاکرات هسته‌ای گفت باید به ایران حمله اتمی کرد، پاملا اندرسون هنرپیشه طرفدار اسرائیل، رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع نیز حضور داشت.
طرفداران رژیم صهیونیستی در مراسم یادبود هلوکاست، حادثه‌ای که به همت مافیای همین صهیونیست‌ها حتی اظهارنظر در رد آن جرم محسوب می‌شود به رضا پهلوی بابت فعالیت‌هایش در حوزه حقوق بشر جایزه‌ای اهدا شد.
رضا پهلوی پرچمدار جریان سلطنت طلب که به دلیل عدم برخورداری از پایگاه مردمی در ایران به شدت به حمایت‌های صهیونیست‌ها نیازمند است ضمن شرکت در این مراسم در مصاحبه با بی‌بی‌سی فارسی اعلام کرد که حضورش در این مراسم به معنای موافقت با مواضع حامی مالی مراسم در مورد حمله به ایران و مخالفت با توافق هسته‌ای نیست!
وی که با این اظهار نظر نیازش به حمایت‌های صهیونیست‌ها را بار دیگر نشان داد، در حالی که حامی مالی مراسم در حین سخنرانی عنوان کرد که باید بر سر ایران بمب اتم ریخت! از هر گونه اظهار نظر و مخالفتی خودداری کرد تا فرصت برخورداری از حمایت‌های مالی صهیونیستی را از دست ندهد.
به نقل از خبرگزاری گزارشگر

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,954 ریال
GBP پوند انگليس 42,424 ریال
CHF فرانک سويس 34,166 ریال
SEK کرون سوئد 4,061 ریال
NOK کرون نروژ 4,166 ریال
DKK کرون دانمارک 5,214 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,817 ریال