رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 42 خبر


 • دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
 • الإثنين ۲۸ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Monday 21 August
  تبریز لطیف
  ٣۵(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٣٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۵.٣٧(in)
اوقات شرعی

در گزارش‌هایی که درباره واگذاری املاک شهرداری تهران منتشر شد، نام برخی افراد به میان آمد و عنوان شد که املاکی به آنان واگذار شده در حالی که این موضوع واقعیت نداشت. نام و سمت برخی از افرادی که نامشان در لیست یادشده آمده بود اما ملکی نگرفته‌اند به‌شرح زیر است: سیدمحمد‌جواد شوشتری، مدیرکل دفتر […]

در گزارش‌هایی که درباره واگذاری املاک شهرداری تهران منتشر شد، نام برخی افراد به میان آمد و عنوان شد که املاکی به آنان واگذار شده در حالی که این موضوع واقعیت نداشت.

نام و سمت برخی از افرادی که نامشان در لیست یادشده آمده بود اما ملکی نگرفته‌اند به‌شرح زیر است:

سیدمحمد‌جواد شوشتری، مدیرکل دفتر شهردار
بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به‌آدرس خ سرو شرقی خ سوم خ نامی خ نسیم پ ۱۷ ط ۱ دریافت نموده است، این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

محمود صلاحی، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری
بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به‌آدرس دروس احتشامیه خ راستوان پ ۴۳/۱ واحد ۲۳ دریافت نموده است، این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

معصومه آباد، عضو شورای شهر
بر اساس گزارش سازمان خانم آباد دو دستگاه آپارتمان، در آجودانیه، خ ساری، مقابل کوچه سپهر، پ ۴ به‌متراژ ۳۱۳ متر و با ۴۰ درصد تخفیف دریافت کرده است، این در حالی است که این موضوع از اساس کذب و هیچ ملکی به خانم آباد واگذار نشده است.

سیدمحسن اسدی مشاور شهردار منطقه ۱۶
“بر اساس گزارش سازمان بازرسی آپارتمانی به‌آدرس خ موحد دانش، جنب بانک تات، پ ۹۲، ط ۳ شرقی” ۱۷۱ متر به فرد فوق واگذار گردیده است، این در حالی است که همین ملک در گزارش سازمان بازرسی به سیدموسی پورموسی شهردار منطقه ۱۶ نیز واگذار شده است.

علی برادران فلاحی، مدیرعامل حراست
بر اساس گزارش سازمان، آپارتمانی به‌آدرس دربند‌، خ جعفری‌، نبش پالیزی‌، ط ۳ شمال غربی به‌متراژ ۱۸۳ متر به ایشان واگذار شده است، این در حالی است که بر اساس همین گزارش، همین آپارتمان به آقای رضا دباغی نیز واگذار شده است.

سمیع‌الله حسینی، مدیر دفتر معاون سازمان سرمایه‌گذاری
بر اساس گزارش آپارتمانی به‌آدرس دربند، خ جعفری، نبش پالیزی، ط ۴ شمال شرقی به‌متراژ ۹۹ متر به ایشان واگذار شده است، در حالی که بر اساس همین گزارش، این آپارتمان به آقای محسن ترک‌آبادی و مجید میرباقر یومی نیز واگذار شده است.

جعفر معصوم‌زاده، مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و کنترل عملکرد
بر اساس گزارش، آپارتمانی به‌آدرس زعفرانیه خ پسیان خ شارستان ششم پ ۵ ط ۵ با ۵/۸ درصد تخفیف به ایشان واگذار شده است، این در حالی است که این ملک بر اساس اسناد موجود اقاله شده و واگذار نشده است.

علی نادی، قائم‌مقام سازمان مدیریت بحران
بر مبنای گزارش، آپارتمانی به‌آدرس خ ولی‌عصر بلوار ناهید پ ۷۲ ط ۴ جنوب شرقی و به‌متراژ ۱۷۳ متر به ایشان واگذار گردیده است، در حالی که بر اساس اسناد، این موضوع کذب بوده و واگذاری رخ نداده است.

احسان‌الله شریفی، قائم‌مقام شهردار منطقه ۱
بر اساس گزارش، ایشان آپارتمانی به‌آدرس یوسف‌آباد خ ۴۱ پ ۳۵ ط اول دریافت نموده است، این در حالی است که این موضوع کذب بوده و واگذاری صورت نگرفته است.

به نقل از خبرگزاری تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,980 ریال
GBP پوند انگليس 42,461 ریال
CHF فرانک سويس 34,155 ریال
SEK کرون سوئد 4,065 ریال
NOK کرون نروژ 4,163 ریال
DKK کرون دانمارک 5,213 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,828 ریال