رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


 • شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 19 August
  تبریز لطیف
  ٢٨(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۵.۵٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۵٠(in)
اوقات شرعی

نشست سراسری مسئولان جامعه اسلامی کارگران کشور با حضور فولادگر نماینده مجلس، دادخواه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان، قادری مدیرکل کار این استان و حمیدی دبیرکل جامعه اسلامی کارگران برگزار شد. حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توقعات از دولت در حال حاضر بالا است و مردم منتظر […]

۱۳۹۵۰۶۲۰۰۰۰۲۳۲_photoaنشست سراسری مسئولان جامعه اسلامی کارگران کشور با حضور فولادگر نماینده مجلس، دادخواه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان، قادری مدیرکل کار این استان و حمیدی دبیرکل جامعه اسلامی کارگران برگزار شد.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توقعات از دولت در حال حاضر بالا است و مردم منتظر اقدامات دولت هستند، اظهار داشت: دولت‌ها معمولاً دولت‌های پیشین را نقد می‌کنند و اقدامات خودشان را خوب و مثبت جلوه می‌دهند، در حالی که این موارد به عنوان الگو در میان جوانان تأثیرات منفی دارد.

وی افزود: رکود داخل کشور قابل دفاع نیست و اکثر واحدهای تولیدی، از این وضعیت گله داشته و با ظرفیت ۳۰ تا ۴۰ درصدی کار می‌کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه تورم در کشور به قیمت تعمیق رکود کاهش پیدا کرد، گفت: این مهار تورم تأثیر مثبتی در زندگی مردم نداشته است و تمام بخش‌های مختلف اقتصادی را تحت‌الشعاع قرار داد.

فولادگر، مهمترین عامل رکود را عدم پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران اعلام کرد و گفت: براساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، رشد اشتغال در کشور صفر است و اگر سختگیرانه گزارش دهیم، آمار بیکاری به ۴۰ نیز می‌رسد.

در این نشست، حمیدی، دبیرکل جامعه اسلامی کارگران نیز عدم اقدام مؤثر در اجرای سیاست‌های اقتصادی مقاومتی را از مهمترین اشکالات این دولت نام برد و گفت: در این میان، عدم حمایت لازم از تولید در فعالیت‌های دولت به چشم می‌خورد و از دیدگاه‌های تشکل‌های کارگری و کارفرمایی نیز در این جریان استفاده نمی‌شود.

وی چالش بیکاری و عدم ایجاد اشتغال را از مشکلات عدیده اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: مشکلات به عدم برنامه‌ریزی‌های صحیح و مدون دولت در جریان مدیریت منابع اقتصادی برمی‌گردد.

به نقل از خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,954 ریال
GBP پوند انگليس 42,424 ریال
CHF فرانک سويس 34,166 ریال
SEK کرون سوئد 4,061 ریال
NOK کرون نروژ 4,166 ریال
DKK کرون دانمارک 5,214 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,817 ریال