رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


 • پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
 • الخميس ۱ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 24 August
  تبریز لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ١۶(mph)
  فشار ٢۵.۴٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 6-High
  رطوبت ٢۵.۴٧(in)
اوقات شرعی

شبکه های وهابی فارسی زبان که تلاش زیادی برای نفوذ در میان مردم ایران را دارند، تمایلی به آشکار کردن ماهیت خود ندارند و با ظاهر سازی، خود را مخالف هرگونه اقدام تروریستی و قتل و آدم کشی نشان می دهند. اما حتی با رصد و پیگیری مطالبی که در این شبکه ها عنوان می […]

شبکه های وهابی فارسی زبان که تلاش زیادی برای نفوذ در میان مردم ایران را دارند، تمایلی به آشکار کردن ماهیت خود ندارند و با ظاهر سازی، خود را مخالف هرگونه اقدام تروریستی و قتل و آدم کشی نشان می دهند.

اما حتی با رصد و پیگیری مطالبی که در این شبکه ها عنوان می شود به راحتی می توان به پیوند عمیق میان این شبکه ها و تفکرات تکفیری داعش پی برد.

البته این شبکه ها قبلا به صورت مستقیم از اقدامات داعش حمایت کرده بودند و آنان را به عنوان گروهی از اهل سنت که به دنبال ایفای حقوق خود است معرفی نموده اند.

در یکی از کلیپ هایی که از سوی حامیان داعش منتشر شده، میبینیم که از بخشهایی از برنامه های پخش شده از شبکه وهابی کلمه استفاده نموده اند تا مردم ایران را به قیام و انجام عملیات های تروریستی تشویق نمایند.

گفتنی است شبکه داعشی کلمه از سوی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به خصوص عربستان پشتیبانی مالی می شود و به نحوی منعکس کننده آراء و نظریات آل سعود درباره ایرانیان است.

 به نقل از اتاق خبر۲۴

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 33,075 ریال
GBP پوند انگليس 42,279 ریال
CHF فرانک سويس 34,218 ریال
SEK کرون سوئد 4,102 ریال
NOK کرون نروژ 4,203 ریال
DKK کرون دانمارک 5,247 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,835 ریال