رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
 • الخميس ۱ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 24 August
  تبریز لطیف
  ٢۴(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.۴۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۴۵(in)
اوقات شرعی

بیش از ۳۰۰ نفر از کارگران کارخانه صنایع غذایی گلناز کرمان معروف به کارخانه روغن نباتی گلنار از دیروز با تجمع در محل ورودی کارخانه خواستار دریافت حقوق معوقه خود هستند که امروز صبح با قرار دادن خودروهای خود در درب ورودی کارخانه درب کارخانه را بستند. یکی از اعضای شورای کارگری کارخانه با اشاره […]

بیش از ۳۰۰ نفر از کارگران کارخانه صنایع غذایی گلناز کرمان معروف به کارخانه روغن نباتی گلنار از دیروز با تجمع در محل ورودی کارخانه خواستار دریافت حقوق معوقه خود هستند که امروز صبح با قرار دادن خودروهای خود در درب ورودی کارخانه درب کارخانه را بستند.

یکی از اعضای شورای کارگری کارخانه با اشاره به اینکه کارگران خردادماه آخرین حقوق خود را از کارخانه دریافت کردند، گفت: ۸۰ درصد کارگران را اخراج کردند و حقوق هم ندادند.

وی با بیان اینکه به ما گفتند مواد اولیه نداریم ولی انبار کارخانه پر است، افزود: در سه ماه گذشته چندین بار تجمع کردیم اما کسی پاسخگو نیست.

این عضو شورای کارگری کارخانه با بیان اینکه قرارداد روزانه با کارگران بستند، تصریح کرد: هر روز که سر کار باشیم بیمه ما رد می‌شود.

رئیس اداره صنایع غیرفلزی اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز درباره گفت: مشکل کارخانه عدم تامین مواد اولیه و واردات آن است.

وی با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی مجوز واردات روغن خام کارخانه را لغو کرده است، افزود: کارخانه برای واردات با مشکلات تامین مالی نیز روبرو است که از حدود دو ماه پیش در جلسات کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان مطرح شده است.

علیرضا رحمان‌نژاد با بیان اینکه در این جلسه با پرداخت تسهیلات ۵ میلیارد تومانی از طریق یکی از بانک‌ها برای رفع مشکلات این کارخانه تصویب شد، گفت: متاسفانه هنوز این تسهیلات پرداخت نشده و مسئولان کارخانه صحبت از عدم همکاری بانک بیان می‌کنند.

خادمی مدیر کارخانه صنایع غذایی گلناز کرمان ضمن تائید بخشی از صحبتهای رحمان‌نژاد گفت: اطلاعات لازم باید از هیئت مدیره در تهران گرفته شود.

در تماس تلفنی، رئیس دفتر هیئت مدیره کارخانه حاضر به پاسخگویی نشد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 33,040 ریال
GBP پوند انگليس 42,372 ریال
CHF فرانک سويس 34,127 ریال
SEK کرون سوئد 4,080 ریال
NOK کرون نروژ 4,178 ریال
DKK کرون دانمارک 5,227 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,833 ریال