رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
 • الخميس ۱ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 24 August
  تبریز لطیف
  ٢۴(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.۴۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۴۵(in)
اوقات شرعی

در میان افشاگری‌های اخیر ویکی‌لیکس در مورد هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت وگویی از وی در سال ۲۰۱۳ وجود دارد که در آن گفته است رژیم صهیونیستی قادر به حمله به تأسیسات هسته ای ایران نیست. طبق گزارش پایگاه «تایمز آو اسرائیل»، در این گفتگو که میان کلینتون و مقامات مؤسسه […]

pic-34753-1447955375در میان افشاگری‌های اخیر ویکی‌لیکس در مورد هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت وگویی از وی در سال ۲۰۱۳ وجود دارد که در آن گفته است رژیم صهیونیستی قادر به حمله به تأسیسات هسته ای ایران نیست.

طبق گزارش پایگاه «تایمز آو اسرائیل»، در این گفتگو که میان کلینتون و مقامات مؤسسه مالی «گلدمن‌ساش» رخ داده وی گفته است که آمریکا باید در راه جلوگیری از پیشرفت هسته ای ایران با اسرائیل همکاری کند و این رژیم نمی تواند با این کار خسارت زیادی را به خود وارد کند.

کلینتون این سخنان را در یک نشست با مدیران شرکت گلدمن‌ساش در کارولینای جنوبی گفته و در ادامه افزوده است که بدون حمله به تأسیسات هسته ای ایران نمی‌توان از تبدیل شدن ایران به یک قدرت هسته ای جلوگیری کرد.

به نوشته تایمز آو اسرائیل این در حالی است که کلینتون این سخنان را ۵ ماه قبل از آغاز مذاکرات هسته ای گفته و در آن تنها راه رسیدن به هدف را حمله به تأسیسات هسته ای عنوان کرده است.

در ادامه این نشست کلینتون گفته است که اسرائیل قابلیت لازم برای حمله به تأسیسات هسته ای ایران و بازداشتن ایران از فعالیت های هسته ای را ندارد.

این گفت وگو و همچنین ایمیل های جان پودستا مدیرتیم انتخاباتی کلینتون به وسیله ویکی‌لیکس افشا شده است.

مقامات آمریکا ویکی‌لیکس را به همکاری با روسیه و همچنین ضربه زدن به کلینتون در راستای حمایت از دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا متهم کرده‌اند.

در همین حال ویکی‌لیکس تاکنون ۱۱ هزار ایمیل هک شده را منتشر و اعلام کرده تا قبل از ۸ نوامبر ۵۰ هزار ایمیل دیگر را منتشر خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 33,040 ریال
GBP پوند انگليس 42,372 ریال
CHF فرانک سويس 34,127 ریال
SEK کرون سوئد 4,080 ریال
NOK کرون نروژ 4,178 ریال
DKK کرون دانمارک 5,227 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,833 ریال