رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


 • پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
 • الخميس ۱ ذو الحجة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 24 August
  تبریز لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ١۶(mph)
  فشار ٢۵.۴٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 6-High
  رطوبت ٢۵.۴٧(in)
اوقات شرعی

وزارت امور اقتصادي و دارايي در سه سال گذشته و با حضور علي طيب نيا دستخوش انتصابهاي عجيب و تامل برانگيزي شده كه هر كدام از آنها بعضا موجبات به حاشيه رفتن ساختمان باب همايون را فراهم كرده است. در ۱۱۰۰ روز اخير افرادي در سمتها و پستهاي مهم وزارت اقتصاد قرار گرفته اند كه […]

وزارت امور اقتصادي و دارايي در سه سال گذشته و با حضور علي طيب نيا دستخوش انتصابهاي عجيب و تامل برانگيزي شده كه هر كدام از آنها بعضا موجبات به حاشيه رفتن ساختمان باب همايون را فراهم كرده است.

در ۱۱۰۰ روز اخير افرادي در سمتها و پستهاي مهم وزارت اقتصاد قرار گرفته اند كه يا از تجربه مناسبي براي حضور در اين سمت برخوردار نبوده اند و يا از برخي از ارتباطات خاص با مسئولين اين وزارتخانه و يا افراد پر نفوذ دولت برخوردار بوده اند.

يكي از اين انتصابها حضور محمد شرفشاهي در وزارت امور اقتصادي و دارايي است. شرفشاهي از همان شهريور ماه كه علي طيب نيا از مجلس براي حضور در وزارت امور اقتصادي و دارايي راي اعتماد گرفت، به همراه دوست قديميش راهي ساختمان باب همايون شد و به عنوان مديركل دفتر وزارتي از وزارتخانه از وزير اقتصاد حكم گرفت.

حدود يك سال بعد يعني در آذر ماه ۹۳ طيب نيا تصميم گرفت شرفشاهي را به جمع معاونين خود اضافه كند به همين دليل احمد صادقي گلمكاني را از معاونت توسعه مديريت و منابع وزارت امور اقتصادي و دارايي كنار گذاشت و دوست قديمي خود را براي اين سمت انتخاب كرد.

۵۹۸۴۶۰_۲۲۲

 محمد شرفشاهي در حالي حدود دو سال است به عنوان معاون توسعه مديريت و منابع طيب نيا در وزارت اقتصاد مشغول به كار است كه مدتهاست بازنشسته شده و شرايط حضور در پست معاونت اين وزارتخانه را ندارد.

همچنين براساس برخی اسناد رسيده، مدرك تحصيلي شرفشاهي فوق ديپلم ساختمان بوده و هيچ ارتباطي با نوع فعاليت وزارت امور اقتصادي و دارايي ندارد.

بايد ديد علي طيب نيا كه در سه سال گذشته نشان داده كه علاقه خاصي به اين انتصاب هاي عجيب و غريب دارد براي پست دادن به دوست بازنشسته اش با مدرك فوق ديپلم ساختمان در سمت معاونت وزير چه توجيحي دارد؟

به نقل از روزنامه اقتصاد

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 33,075 ریال
GBP پوند انگليس 42,279 ریال
CHF فرانک سويس 34,218 ریال
SEK کرون سوئد 4,102 ریال
NOK کرون نروژ 4,203 ریال
DKK کرون دانمارک 5,247 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,835 ریال