رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


 • شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 19 August
  تبریز لطیف
  ٢٩(°C)
  وزش باد ١٨(mph)
  فشار ٢۵.۴٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۴٧(in)
اوقات شرعی

همایش همدلی شوراهای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان امروز با حضور فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، محمد نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان در دبیرستان دکتر شریعتی شهر تهران برگزار شد. در این همایش فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش طی سخنانی اعلام کرد: بنده از […]

همایش همدلی شوراهای هماهنگی تشکل‌های فرهنگیان امروز با حضور فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، محمد نجفی وزیر اسبق آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان در دبیرستان دکتر شریعتی شهر تهران برگزار شد.
در این همایش فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش طی سخنانی اعلام کرد: بنده از یک ماه و نیم گذشته برای تصدی این مسئولیت از سوی رئیس جمهور احضار شدم اما ترجیح می‌دادم که آقای نجفی به دلیل سابقه مثبت در آموزش و پرورش فعالیت کند اما در نهایت تصمیم بر این شد تا بنده انتخاب شوم.
وی افزود: مهم ترین دغدغه‌ام ارتقای جایگاه آموزش و پرورش در کشور و در میان دولت و مجلس است تا معلمان به عنوان اصلی‌ترین رکن توسعه مورد توجه قرار بگیرند.
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش یک پروژه ملی است و برنامه‌های بنده نیز یک شبه محقق نمی‌شود.
احمدی دانش آشتیانی با تاکید بر اینکه سیاست سم مهلکی در آموزش و پرورش است، گفت: بنده برای ارتقای آموزش و پرورش آمده‌ام و معتقدم که آموزش و پرورش از مسئله برجام مهم‌تر است و باید به کمک یکدیگر آن را به مسئله اصلی کشور تبدیل کنیم.
وی ادامه داد: مدرسه زیربنای توسعه کشور است و باید به دانش‌آموز یاد دهیم که متفکر و خلاق باشد. همچنین روان‌سازی و کوچک‌سازی آموزش و پرورش و افزایش اختیارات مدارس از سایر برنامه‌های بنده است.
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ادامه داد: برای حل مشکلات صندوق ذخیره فرهنگیان سازوکارهایی دارم و به صورت جدی مسئله صندوق را پیگیری می‌کنم و با کسی تعارف ندارم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,954 ریال
GBP پوند انگليس 42,424 ریال
CHF فرانک سويس 34,166 ریال
SEK کرون سوئد 4,061 ریال
NOK کرون نروژ 4,166 ریال
DKK کرون دانمارک 5,214 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,817 ریال