رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


 • شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
 • السبت ۲۶ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Saturday 19 August
  تبریز لطیف
  ٢٨(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۵.۵٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۵٠(in)
اوقات شرعی

جوزف بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد ترامپ با زیرسوال بردن مشارکت روسیه در موضوع «هک ها»، مقامات اطلاعاتی آمریکایی را تضعیف کرده است. نشریه هیل در گزارشی نوشت: ترامپ گزارش چندین نهاد اطلاعاتی آمریکایی را که تأیید کرده اند حملات اخیر علیه کمپین هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات، از روسیه صورت […]

جوزف بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد ترامپ با زیرسوال بردن مشارکت روسیه در موضوع «هک ها»، مقامات اطلاعاتی آمریکایی را تضعیف کرده است.

نشریه هیل در گزارشی نوشت: ترامپ گزارش چندین نهاد اطلاعاتی آمریکایی را که تأیید کرده اند حملات اخیر علیه کمپین هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات، از روسیه صورت گرفته است، رد کرد.

بایدن در گفتگو با شبکه تلویزیونی سی بی اس گفت:‌ ببینید او به جهان چه می گوید. جامعه اطلاعاتی دولت آمریکا، قابل ترین ارتش جهان که توانمندترین اطلاعات را در جهان دارد، می گوید ما می دانیم که این کار روسیه بود و ما می دانیم که این کار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود. می‌دانیم که کار روس ها بود. اما یکی از نامزدهای ریاست جمهوری که درباره پوتین تملق گویی می کند، می گوید آنها از کجا می دانند این کار اوست؟

معاون رئیس جمهور آمریکا گفت مطمئن نیست آیا ترامپ در حال بازی با سیاست است یا آن که این میلیاردر چشمان خود را به  روی این موضوع می بندد.

او گفت:‌ «نمی دانم آیا او واقعا چیزی نمی داند. می دانم که به سبب بیان چنین اظهاراتی مورد انتقاد قرار می گیرم. شاید او به اندازه کافی در جریان موضوع قرار ندارد. دشوار است بتوان باور کرد او حقیقت را نمی داند. از این رو، شاید این یک اقدام عمدی برای تضعیف است یا آن که او به طور کلی در جریان موضوع قرار ندارد.»

به نقل از خبرگزاری تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,954 ریال
GBP پوند انگليس 42,424 ریال
CHF فرانک سويس 34,166 ریال
SEK کرون سوئد 4,061 ریال
NOK کرون نروژ 4,166 ریال
DKK کرون دانمارک 5,214 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,817 ریال