رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


 • پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
 • الخميس ۲۴ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 17 August
  تبریز Mostly Cloudy
  ٢٩(°C)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۵.۴٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٢۵.۴٧(in)
اوقات شرعی

 • شنبه 30 اردیبهشت 1396 - 14:57
 • کد خبر : 90610
 • مشاهده : 34 بازدید
 • سیاسی
 • چاپ خبر : چگونه معادلات دشمن در برابر ایران شکست خورد؟

ابوالقاسم رئوفیان ؛ پیرامون حماسه حضور مردم در روز انتخاباتدوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریاظهار داشت: زبان از توصیف شکوه و عظمتی که مردم در این روز تاریخی خلق کرده‌اند قاصر می‌ماند و مایه افتخار ملت بزرگ ایراناست که رهبری خردمند و همه جانبه‌گرا دارد که قادر است کشور ایران را همچون یککشتی در یک دریای […]

ابوالقاسم رئوفیان ؛ پیرامون حماسه حضور مردم در روز انتخاباتدوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریاظهار داشت: زبان از توصیف شکوه و عظمتی که مردم در این روز تاریخی خلق کرده‌اند قاصر می‌ماند و مایه افتخار ملت بزرگ ایراناست که رهبری خردمند و همه جانبه‌گرا دارد که قادر است کشور ایران را همچون یککشتی در یک دریای متلاطم هدایت کند و دنیا نیز ایران را به خاطر داشتن چنین رهبری و مردمی تحسین می‌کند.

وی افزود: حماسه‌ای که مردم خلق کردند مایه یأس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی ایران و مایه امیدواری دوستداران و آزادای‌خواهان در تمامی دنیا شد و این مشارکت بالایی که به دست مردم رقم خورد باعث شد که در منظر جهانیان با اقتدارتر از پیش بدرخشیم.

رئوفیان بیان داشت: بنده فکر می‌کنم بعد از آنکه ملت شریف ایران در سال ۵۸ جمهوری اسلامی ایران را لبیک گفتند هیچ حضوری مانند حماسه‌ای که در انتخابات ۹۶ خلق شد آن قدر باشکوه نبوده است.

عضو جبهه ایستادگی تصریح کرد: دشمنان نظام، خیال خام اختراع چند قطبی‌گری و چند پارچگی ایران را در سر می‌پروراندند و می‌خواستند که این انتخابات کمرنگ باشد تا به اهداف ننگین خود دست پیدا کنند اما ملت غیور ما معادلات دشمن را بر هم زدند.

وی ادامه داد: امیدوارم کسی که انتخاب می‌شود و به مدت ۴ سال سکان قوه مجریه را در دست می‌گیرد پاسخگوی شکوه بی‌نظیری که مردم آفریده‌اند باشد البته همه ما موظف هستیم که به دولت کمک کنیم برای آنکه بتواند به وعده‌ها و اهداف خود جامه عمل بپوشاند.

رئوفیان در پایان خاطر نشان کرد: رقابت هر چه که بود تمام شد و آنچه  که اکنون اهمیت دارد همدلی و همگرایی تمامی ملت ایران است و رئیس جمهوری که توسط مقام معظم رهبری حکمش تنفیذ می‌شود در واقع رئیس جمهور همه ملت است و همه باید در جهت تحقق اهداف آن بکوشند البته دولت نیز باید قدر این ملت ارزشمند و بزرگوار را بداند.

به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,931 ریال
GBP پوند انگليس 42,495 ریال
CHF فرانک سويس 34,140 ریال
SEK کرون سوئد 4,082 ریال
NOK کرون نروژ 4,162 ریال
DKK کرون دانمارک 5,215 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,827 ریال