رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


 • پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
 • الخميس ۳ ذو القعدة ۱۴۳۸
 • 2017 Thursday 27 July
  تبریز لطیف
  ٣۶(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٣۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٣۵(in)
اوقات شرعی

 • یکشنبه 25 تیر 1396 - 17:20
 • کد خبر : 94377
 • مشاهده : 50 بازدید
 • اقتصادی
 • چاپ خبر : پشت پرده سکوت رسانه ملی در مورد مشکلات نظام بانکی

این روزها شبکه بانکی حال و هوای خوبی ندارد، بانک مرکزی باسیاست‌های نادرست خود باعث سردرگمی تعداد زیادی از سپرده‌گذاران شده است و صداوسیما به‌عنوان رسانه ملی که باید مشکلات مردم را منعکس کند دراین‌بین سکوت کرده و فقط در پاره‌ای موارد آن‌هم در گفتگوهایی که سؤالات آن از پیش تعیین‌شده شرکت می‌کنند. برنامه‌های انتقادی […]

این روزها شبکه بانکی حال و هوای خوبی ندارد، بانک مرکزی باسیاست‌های نادرست خود باعث سردرگمی تعداد زیادی از سپرده‌گذاران شده است و صداوسیما به‌عنوان رسانه ملی که باید مشکلات مردم را منعکس کند دراین‌بین سکوت کرده و فقط در پاره‌ای موارد آن‌هم در گفتگوهایی که سؤالات آن از پیش تعیین‌شده شرکت می‌کنند.

برنامه‌های انتقادی صداوسیما مثل پایش و ثریا لحن انتقادی خود را ازدست‌داده‌اند. علت این سکوت صداوسیما و تبدیل‌شدن به تریبون دولت را کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی تشریح می‌کند. وی در جمع مدیران عامل بانک‌ها از استراتژی بانک مرکزی برای فشار به صداوسیما می‌گوید و عنوان می‌کند باید از ظرفیت بانک‌ها استفاده شود تا صداوسیما انتقاد نکند.

کریمی از دعوای خود با عوامل برنامه پایش به خاطر انتقاد از بانک مرکزی می‌گوید و در آن جلسه می‌گوید: من شروع کردم سروصدا کردن که اینا از اسرائیل نیومدن اینا از بانک مرکزی اومدن آقای سیاح. شما یازده نفر عوامل برنامه و مجریتون حقوقتون رو از ما وام گرفتن و بهتون حقوق دادن این ماه. من هشت سال معاون آقای تقدس نژاد بودم معاون اداری مالی. زیر و بم صدا و سیما رو میدونم چه خبره. یه بنگاه اقتصادی ورشکسته که ما داریم بهش کمک میکنیم.

سالی ۴۰۰-۵۰۰ میلیارد تومن داریم کمک میکنیم دوستان صدا و سیما اونجا هستند. ولی متاسفانه اونور نمیتونیم خروجی بگیریم. این ضعفه منه و بانک مرکزی و همه نظام بانکی ماست که نمیتونه اون طرف عایدی بگیره. حالا یکم فعال کردیم رییس کانون بانکهای خصوصیمون رو فرستادیم مذاکره کنه. رییس بانک های دولتی رو فرستادیم مذاکره کنه که میخوام دوستان در جریان باشند که صرف اینکه بریم تبلیغات کنیم و باهم نباشیم ضربه می‌خوریم.

به نقل از مشرق نیوز

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار

نرخ ارز امروز

USD دلار آمريکا 32,715 ریال
GBP پوند انگليس 43,000 ریال
CHF فرانک سويس 34,416 ریال
SEK کرون سوئد 4,009 ریال
NOK کرون نروژ 4,149 ریال
DKK کرون دانمارک 5,167 ریال
IQD100 يکصد دينار عراق 2,814 ریال