رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 15 August
اوقات شرعی

  • دوشنبه 10 مهر 1396 - 15:19
  • کد خبر : 100148
  • مشاهده : 469 بازدید
  • تیتر دو
  • چاپ خبر : فتنه‌بازی، انصراف ذهن امت حزب‌الله از مسائل اصلی، ساخت اتوبان چهاربانده برای مقاصد فتنه‌گران، جایگزین طبابت قلوب؟

خدمت استاد ارجمند، حاج آقای قاسمیان! در دهه‌ی عزای سیدالشهدا چند باری در این دانشگاه و آن دانشگاه، در متن و حاشیه صحبت‌هاتان، به اشاره و تصریح از فتنه‌ی افراطیون و عدالتخواهان خبر دادید و حتی در شب عاشورای حسینی زمان این فتنه را هم معین کردید. استاد عزیز! بسیاری از این به قول شما […]

خدمت استاد ارجمند، حاج آقای قاسمیان!

در دهه‌ی عزای سیدالشهدا چند باری در این دانشگاه و آن دانشگاه، در متن و حاشیه صحبت‌هاتان، به اشاره و تصریح از فتنه‌ی افراطیون و عدالتخواهان خبر دادید و حتی در شب عاشورای حسینی زمان این فتنه را هم معین کردید.

استاد عزیز! بسیاری از این به قول شما افراطیون در کلاس‌های تفسیر قرآن و پای منبرهای شما بزرگ‌ شده‌اند، و چه بسا همان زمان هم که خبر از فتنه‌شان در آینده نزدیک می‌دادید در جلسه‌ی وعظ شما نشسته‌ بودند و انتظار داشتند که از شما جواب سوالات‌شان یا حداقل توضیحی در مورد وضع اسفناک امروز انقلاب و نظام بشنوند.

شما معلم قرآن‌اید ان‌شاالله؛ و اقتضای این جایگاه شنیدن غصه‌ها و دردها و پرسش‌های این جوانان و پذیرفتن و همنوا شدن با آنان یا رد کردن تحلیل‌شان از اوضاع و تبیین کردن و در یک کلام طبابت قلوب است؛ نه اینکه چون بازیگران امنیتی رفتار کنید که گروهی را که از پاسخ به سوالات‌شان درمی‌مانند فتنه‌گر و منحرف و افراطی و… خطاب می‌کنند و برای فتنه‌ی آن‌ها کرنومتر کوک می‌کنند. حتماً شما هم شنیده‌ بودید که پیش از این نیز امنیت‌بازان بارها و بارها خبر از فتنه‌ها‌ی قریب الوقوع منحرفین و مستضعفین از جمله در سال ۹۲ و ۹۶ داده و حتی جزئیات آن را نیز مشخص کرده بودند. هرچند آن فتنه‌ها هیچ‌گاه به وقوع نپیوست اما فتنه‌بازی این آقایان به خوبی توانست فتنه‌گران حقیقی را از گوشه رینگ خارج کند و در صدر مجلس بنشاند. امیدواریم فتنه‌یابی‌های امروز، ناخواسته و ندانسته نتیجه‌اش منصرف کردن ذهن‌های امت حزب‌الله از خطر اصلی و باز کردن اتوبان چهاربانده برای رساندن رئوس فتنه‌ی حقیقی به منصب رهبری نظام نباشد.

آری، استاد بزرگوار شما باید مقدم بر اعلان فتنه‌ی ‌عدالتخواهان برای سوالات و تحلیل‌های جدی و دلسوزانه ایشان از اوضاع انقلاب، کشور و نظام در زمینه‌هایی چون مبارزه یا تسلیم تدریجی در برابر نظم جهانی، چیستی و معنای برجام، صحنه‌گردانان و محللان اصلی پذیرش برجام و چرایی قدرت داشتن آن‌ها در طول سالیان دراز و قهرمان سازی چندین باره از آنان، وضع اسفناک و ناامیدکننده‌ی قوه قضائیه و مسئولین ارشد آن و در عین حال تعریف‌های متعدد از آنان، فساد پیچیده و بهم پیوسته در لایه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی به میانداری مقربین و افراد برخوردار از حمایت و قدرت روزافزون، حذف و اضافه‌های مهندسی‌گونه‌ی صحنه‌ی انتخابات توسط شورای نگهبان، نحوه‌ و چرایی حضور جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف منطقه و صدها سوال مهم دیگر، پاسخ‌ها و توضیحات درخوری داشته باشید.

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار