رفتن به بالا

پایگاه تحلیلی خبری

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
  • الأربعاء ۳ ذو الحجة ۱۴۳۹
  • 2018 Wednesday 15 August
اوقات شرعی

  • چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 - 12:38
  • کد خبر : 110728
  • مشاهده : 31 بازدید
  • آخرین اخبار
  • چاپ خبر : آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!

چشمهایش روضه مصور بود. روضه‌ای به بلندای تاریخ که از حنجره شش ‌ماهه کربلا شروع شد و تا ابدیت فریاد مظلومیت اهل بلا را روایت می‌کند. برای آنانکه برای اهداف دنیای خودشان چشم بر حقیقت حرمله دوران بستند و با قلم و زبان نیش بر تن مدافعین قبله اول مسلمین زدند.

به گزارش مسیرآنلاین، تو آرام بخواب لیلای من. دیروز دیدم لیلای هشت‌ماهه در آغوش مادرش، چون شش‌ماهه ارباب به خواب ابدی فرو رفته! اما باور می‌کنید موبایل نتوانست اولاد آدم را به خوشبختی برساند؟! باور می‌کنید سازمان ملل، اتاق پذیرایی کاخ سفید است؟ آهای نهنگ‌هایی که نهاد‌های بین‌المللی و سلبریتی‌های جهانی، نگران انقراض نسل‌تان هستند و به فکرتان هستند و برای‌تان مخلصانه کار می‌کنند! گاهی برای تنهایی ما آدم‌ها گریه کنید فی‌الحال اگر نابرادران «یوسف» را درون چاه بیندازند، این بار واقعا خورده می‌شود البته نه توسط گرگ مگر آدمی مرده؟! یونیسف هم حتما ماجرا را محکوم می‌کند! اما نوبل صلح را می‌دهد به همان که فرزند یعقوب را درید. کله‌گنده‌های سازمان ملل، زیر این بیت، بر خون چند بی‌گناه ماله کشیده باشند، خوب است؟ نوزادان این زمان، جز گریه زبانی بلد نیستند دوباره معجزه لازم است و عیسی باید از آسمان برگردد که زمین بیشتر محتاج اوست! «غیبت» باید عن‌قریب تمام شود! خطر انقراض، نسل آدم را تهدید می‌کند!
لیکن در مصاف تیر سه‌شعبه و گلوی ۶ ماهه، چه کسی فکر می‌کرد حرمله، این‌همه ببازد؟! عاشورای امروز را نگاه کنید! اربعین امروز را نگاه کنید! آری! پیامبر خون حسین؛ «زینب» مثل همه پیامبران به تحقق وعده الهی باور داشت و به آنچه می‌گفت، حقیقتا ایمان داشت؛ «ما رأیت الا جمیلا»! اینک طبق نقشه دشمن، قدس شریف، پایتخت صهیونیست‌ها شده! لیکن همان دشمن بشدت آشنا! و همان نقشه‌های همیشه مغلوب! ما را، اما چه جای واهمه، با وجود خداوندی که فقط خدای شن‌های صحرای طبس نیست؟! ما را ایمان به خدایی است که خدای سنگ‌های در دست کودکان غزه و کرانه باختری هم هست! هواپیما یا مرکاوا ندارد؛ خدا، نقشه خودش را می‌کشد! دیروز و امروز و فردا ندارد؛ خدا مکر خودش را می‌کند! این وسط، ترامپ چقدر احمق است که خدا را نمی‌بیند! اما مگر فرعون، خدا را هرگز دید؟! خدا را مادر موسی دید که راضی شد نوزاد خود را درون آب بیندازد! آری! ما «موسی» را پیامبر خدا می‌دانیم؛ همچنان که «سلیمان» را! و «یعقوب» را! ما دقیقا همان خدایی را می‌پرستیم که «ام‌موسی» می‌پرستید! که «مریم»! که «آمنه»! که «خدیجه»! که «فاطمه»! صهیونیست‌ها دروغ می‌گویند! و حتی «بنی‌اسرائیل» هم نیستند! صهیونیست‌ها فرزندان فرعون و نمرودند! و مثل پدران خود، خیال می‌کنند خدا مرده! هیهات! خدا نمرده است و روز به روز، افزایش می‌دهد برد موشک‌های شهید طهرانی‌مقدم را! برد شن‌های طبس را! برد سنگ‌های بچه‌های اریحا را! ترامپ با نقشه اخیر خود، خیلی عجله کرد، اما از همان نوع عجله‌ای که فرعون داشت تا هرچه زودتر موسی را به چنگ خود درآورد! و البته به اذن خدا، دریا بهم دوخته شد و فرعون غرق شد! پس نقشه بکشید صهیونیست‌ها! و برای کشور نداشته‌تان، پایتخت معین کنید! قدس، اما پایتخت موحدان است، نه شما که به شهادت این‌همه نسل‌کشی، به جای خدای زمان موسی، فرعون زمان موسی را می‌پرستید! در جنگ وعده‌ها و نبرد نقشه‌ها، ایمان ما به همان خدایی است که زحمت بزرگ کردن موسی را، عدل انداخت گردن فرعون! مستر ترامپ! عاقبت مصاف با خدا را خوب است از فرعون بپرسی! هنوز جسدش هست! عبرت نمی‌گیری! و پیروزی بزرگ ما را با عجله خود، نزدیک‌تر می‌کنی! این همان عجله آشنایی است که نمرود برای آتش زدن ابراهیم داشت و فرعون برای کشتن موسی! اما از دل خرمشهر و شلمچه و شام و حلب و خان‌طومان و بوکمال، خدای ما اراده کرده که حاج‌قاسم را زنده نگه دارد! طبق نقشه شما، طهرانی‌مقدم نباید حتی یک موشک می‌ساخت، اما طبق نقشه اسلاف شما، علی علیه‌السلام هم هرگز نباید در خیبر را از جا می‌کند! تماشا کنید! از چاه، بیرون آمده کودک خوش‌سیمای فلسطینی! و بشریت به اراده الهی، او را و سرزمین او را آزاد خواهد کرد! آری! خدا «جنگ مکرها» را خواهد برد…
دیروز فضای مجازی حسینیه شد. مردم روضه شش‌ماهه حسین (ع) را برای لیلای فلسطینی روایت کردند. سیدعلی صیدی با انتشار تصویری از شهیده لیلی‌الغندور که به دست صهیونیست‌ها در راهپیمایی بازگشت به شهادت رسید نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
کاربر دیگری با گلایه از وجدان خفته بشریت و مسخ انسانیت در دنیا نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
حدیث نریمانی در شعری خطاب به لیلای کوچک نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
کاربر دیگری با انتشار تصویری دردناک از مادر لیلی نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
علی فیض‌اللهی خطاب به صادق زیباکلام و دیگر کسانی که در پوشش دانشگاهی به دفاع از اسرائیل می‌پردازند نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
جواد جلالی تصویری از خنجر پدرش در دوران جنگ تحمیلی منتشر کرد و گفت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
محمد منتظر هم شعری از نزار قبانی شاعر مشهور فلسطینی در رثای وطن نوشت و گفت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
علیرضا با یادی از شهید مطهری گفت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
کاربر دیگری هم گفت: امسال شیرخوارگان را با یاد لیلای فلسطین می‌گیریم و نوشت:
آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
محمد موحد هم با انتشار دو تصویر نوشت:

آقای زیباکلام این چشمها رسوایت می‌کند!
منبع: خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

نظرات

آخرین اخبار